Zapraszamy do współpracy firmy i producentów.

Z doświadczenia wiemy, że nasze produkty ciesza się zainteresowaniem wśród agencji reklamowych. Zapewniamy korzystne warunki współpracy przy zamówieniach hurtowych. Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem na Polskę asortymentu dostępnego w naszym sklepie.

Chcemy się rozwijać i uatrakcyjniać nasza ofertę, dlatego zapraszamy do współpracy producentów ciekawych produktów, które wpisywać się będą w charakter naszego sklepu.

Jesteśmy zarejestrowani jako podatnik VAT, wystawiamy faktury VAT.


Ogólne warunki zamówień hurtowych:

Ceny:
Przy zamówieniach hurtowych proponujemy atrakcyjne ceny i rabaty.

Termin realizacji:
Standardowy termin realizacji zamówienia wynosi 14 dni, przy czym w przypadku dużych zamówień (ok.1000 szt.) może on być wydłużony do ok. 100 dni.

Z uwagi na to, że zestawy herbat oraz herbaty na sztuki wykonywane są ręcznie termin realizacji ustalany jest indywidualnie. 

Warunki płatności:
W celu zabezpieczenia zamówienia obowiązuje zaliczka w wysokości 50% wartości zamówienia. 

Płatność zaliczki następuje po potwierdzeniu przez nas, iż dana ilość towaru jest dostępna.

Reszta płatności za zamówienie następuje po potwierdzeniu przez nas, iż towar jest już w naszym magazynie.

Wysyłka:
Wysyłki towaru dokonujemy w momencie wpłynięcia na nasze konto reszty należności za zamówienia. W zależności od wartości zamówienia towar wysyłamy na terenie Polski na nasz koszt.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt na adres e-mail: sklep@mynook.pl lub telefonicznie Kornelia Nuszel 509431005, Barbara Buksakowska 692299608.

Copyright © 2019 Mynook Sklepy internetowe: shoplo Design by Stronny